Opschoning Reptielbrein

28-10-2021 – Door het oog van de storm is waar We doorheen gaan, en het is pittig! De Zonnevlammen raken de Lichamen aan en komen op deze Wijze de Huiskamers Binnen. De frequenties en lichtdeeltjes die worden uitgezonden zijn torenhoog, maar dat is Om Jullie DNA weer terug naar de Oorsprong van Herinnering te Brengen.

Het lijkt wel alsof de bloeddruk is gestegen, oorsuizen, een vol hoofd, vermoeidheid, onrust, afgescheiden of conflicterende energieën, dingen lukken niet meteen, het oude komt boven drijven, Verkoudheden, Hoesten, Tandpijn, Kiespijn en Dit alles om Ruimte te geven aan Jullie Pineal Glands die weer Groeiende Zijn, omdat de Artificiële en Reptielen Breindelen langzaamaan worden Opgeheven.

Aan de Galactische Helpers wordt gevraagd om rustig te blijven, veel te rusten, te mediteren, liefst dieptemeditaties, het lichaam in contact met water te brengen, voetenbadje, douche of een bad nemen, de natuur op te zoeken wat in deze Tijd betekent Herfstlucht en Paddenstoelen! Verbinden Jullie met de Werelden van Fungi, Mensheid steeds dieper Ontwakend en degenen die lekker willen blijven Slapen na een Lange Winterslaap is helemaal Okay.

Diep van binnen wordt er gevoeld dat er iets niet Klopt er zijn bepaalde Donkergrijze Sluiers van Energieën hun werk aan het Verrichten in hun Doodsstrijd waar vooral jongeren en kinderen het meest onder invloed van deze energieën lijken te staan. Boosheid, woedeaanvallen, uitdagen, conflicten en grenzen opzoeken, tomeloze en chaotische energie die niet te stoppen lijkt. Er is bijna geen grip te krijgen, woorden komen niet binnen, straffen heeft nooit geholpen, dus het geduld van de Bezorgde Ouders wordt aardig op de proef gesteld.

Probeer objectief naar het Gedrag van Jullie Kinderen te kijken en neem Hierin een Gezonde ‘afstand’. Beloon Positief gedrag door daar Aandacht aan de Geven en negeer Negatief gedrag door Voorbij te laten Gaan, hoe moeilijk dit ook lijkt te zijn. Bij veel van Jullie Hooggevoelige mensen lopen de levenswielen bij het stuitbeen en bekken niet geheel lekker, waardoor ze ‘ontworteld’ aanvoelen en zijn Bij Velen het Perenium nog Gesloten.

Onverklaarbare en onbeheersbare momenten waardoor het lijkt alsof iemand is ‘Overgenomen’ met ‘Het Kwaad’. Maar dit is niet zo, want op dit Moment krijgen Jullie een Verwijdering van de Rechtopstaande Gekleurde Chakra Implantaten en een upgrade van 80.000 Kleurloze Werkelijke Levenswielen en Dit brengt nogal wat ‘Seksuele’ en dus ‘Agressieve’ Tumult met zich mee. Vooral op Collectief Level hebben de Pedofiele Leiders Haast om hun Programma’s door te Voeren, waarbij Zij vele Fouten Zullen maken en onbedoeld Vrijgeven aan de Wakkere Ouders.

Uitleg kan Hier enigszins Bij Helpen.

Na het Confisqueren van Jullie Oorspronkelijke DNA en het Daarna Uitmoorden van Jullie Lichamen door Verstening van het Oppervlak van TaR-RaH, werden er door de Zwarte Elite, Handlangers van de Archonten Artificiële Intelligentie binnen dit Realm uitgebreid, Nieuwe Lichamen Gebouwd via Klonen van Verschillende DNA Compartimenten en vele Lichamelijke Experimenten Uitgevoerd, met vooral het Apenlichaam. Dit Lichaam werd dan op Vele Continenten uitgezet waar Zielentrillingen in konden incarneren.

Als zogenaamde en dus onware Menselijke Evolutie Theorie van Tien Miljoen Jaar geleden, van Aapmens naar de Huidige Mens, een hele kleine Greep uit Velen Homo’s waaraan Zij- de Buitenaardsen – een op Seks Gebaseerd Menselijk Geslacht Toebedeeld hadden: de Man-Vrouw Neanderthaler, de Man-Vrouw Homo Sapiën, de Man-Vrouw Homo Erectus enzovoorts. Telkens als er een Nieuw een op Aap Lijkende Man-Vrouw Ras werd ‘gebouwd’, werd er een Continentaal opgesplitst en zo zijn er Vele Aapmensen met elkaar ‘gekruist’ en op deze manier het Zuiver Oorspronkelijke Menselijk DNA vervuild geraakt.

De Werkelijke Begeleiders van de Natuurvolkeren en diens Natuurwezens, daar was het DNA van Gekopieerd, dan werden ze vermoordt en dat DNA Vermengd met Hun eigen Reptielen DNA. Op deze Manier werden er zeer Grote Reptiel, Deels Menselijk en Deels Dierlijk naar de Oppervlakte gebracht, die door Aap ‘Mensen’ als een ‘God’ werd aanschouwd die Zeggenschap had over deze ‘aapmens’, de wereld gevormd zoals de wereld nu is – Regerend vanuit de Dertien Bloedlijnen.

De ‘Menselijke’ Aaplichamen werden voorzien van Incarnatie DNA voor Zielentrillingen die afkomstig zijn van de Derde Universumtijd. Deze werden door de Reptiel/Dierlijk/Menselijke ‘Godheden’ aangestuurd tot Pornografische Neukpartijen met elkaar, Oorlogen en Verkrachtingen van Ongekende Aard. Omdat de Aapmens was Voorzien van een Reptielbrein en een Mamalian Brein, die werden gekoppeld aan de Zeven Kunstmatige Chakra’s en vanuit Daar werden ‘bestuurd’ met de zogenaamde Instinctmatige ‘Overlevingsdrang’ (oorlog) en Intuïtieve ‘Voortplantingsdrang’ (verkrachtingen).

Maar diep van Binnen blééf het Menselijke Component van het Pineal Gland, zelfs binnen de Aapmens overeind staan en ‘in Leven’, ze bouwden aan hun Eigen Ontwikkelingen en Hielden zich Bezig met de Sterren, de Aarde, de Natuur, maar ondertussen Bleven de voortplanting- en overlevingsdrang Beheersen, vanwege Artificiele Aansturingen vanuit de Chakra Implantaten. Alle Informatie over Zielentrillingen en DNA wilden de Buitenaardsen ‘Bezitten’ waardoor ze deze Menselijke Componenten van het DNA in Leven MOESTEN houden, omdat deze in Contact staan met de Werkelijke Voorouders.

Alle Resterende Bron Blauwdruk Kennis werden als Teksten en Geschriften Vrijgegeven die Voortvloeiden uit de samenwonende stammen van kleine aapmenselijke lichamen hun Kleine Pineal Glands. Informatie afkomstig van de Voorouderlijke Werkelijke TaR-RaH DNa Zielenvolkeren werden afgenomen via de Rechtopstaande Chakra Implantaten die in Feite een Buitenaards ‘kopieer systeem’ van het DNA zijn. Aan de Chakra’s zat een ‘leercomputer’ vastgelijnd en bij elke ‘ontwaking’ van de Oorspronkelijke 80.000 Lichtwielen die uit Taal en Informatie bestaan, werd deze Informatie doorgesluist naar de Artificiële Ether – Hun Leercomputer.

Maar ondertussen werden er via deze Chakra’s Artificieel Ontwikkelde ‘herinneringen’ geplaatst in Valse DNA Templates van het Menselijk Lichamelijke stuk, waarbij Sommige Aapmensen opeens porno-achtige ‘ontwakingen’ op Muren en Stenen gingen schilderen waarbij de ‘Goden’ Goedkeurend Toestonden Dat Seks iets ‘Goddelijks’ was en op Goddelijkheid was Gebaseerd, waarbij zelfs de Bomen werden Ontwikkeld tot Seksuele ‘Sculpturen’ om de Mind Onbewust te Beïnvloeden, Creëerden de Buitenaardsen een Visuele Stimuli Bepaald vanuit de Kunstmatige Activering van het Derde Oog Chakra.

Inderdaad Jullie lezen het Goed dat Het activeren van de zogenaamde Chakra’s Plaatsvond via ‘visualisaties’ en dus een visuele stimuli en men maakte de Aapachtige Mensheid ‘wijs’ dat zeer Oude Goden op Aarde aan Groepsseks deden, waardoor de Chakra’s werden ‘aangestuurd’ naar volledig Opwinding van Kruin tot Kont van het Menselijke Apenlichaam met de truc van een hele slimme ‘reverse technique’ en er zijn vele andersoortige activeringen aan gekoppeld ter activering, die tot Religies, oorlogen, armoede, angsten, vervroegde menselijke dood en ziekten hebben geleid.

De oorspronkelijke 80.000 Kleurloze Levensstromingen vormen voordurende Trillingen van Totale Eenheid van Zijn en kent alleen maar Alles Wat Is, zonder Verdeling of Onderscheid, want deze levensstromingen ‘zien eruit als waterkringen’ in een voortdurende in elkaar overvloeiende energie. Deze Voortdurende in elkaar overvloeiende energie worden niet ‘geactiveerd’ want deze is Immer Aanwezig Ter Beschikking voor Zielentrillingen, verbonden aan het Continuüm daardoor Bron, die vormvastheid ondersteunen als niet vaste vorm en is eindeloos aangesloten op wat Levensstroom heet.

Er bestaan vanuit Bron absoluut géén activeringen, géén blokkades, géén langzaamdraaiende of te snel draaiende, gesloten of te ver geopende, overactieve of inactieve, geblokkeerde of stromende rechtopstaande gekleurde levenswielen met moeilijke namen, maar schijnbaar bestaan deze geblokkeerde energieën wél in de zeven Chakra’s. Nog een kleine bijzonderheid is dat ‘de Mens’ in de Artificiële ‘Spirituele’ Ontwaking opeens Dertien Chakra’s had.

Wie oh wie zou deze dan toch opeens ontdekt hebben en hoezo wordt er een man en vrouw aan gekoppeld Uiteraard, omdat ze een Mannelijke en Vrouwelijke Verwarde LGBTQ+ Homo Artificiëlicus in de wereld aan het zetten zijn, Tjeetje nog steeds vanuit dat Apenlichaam? Lees na het onderzoeken van het onderstaande Plaatje gerust even verder als je nog zin hebt, want opvallend genoeg heeft de Mensheid blijkbaar vanaf het Ontstaan maar Zeven chakra’s gehad tot de ‘New Age’ Internet opeens ten tonele kwam in de Huiskamers. Geloof Ons, dat ze Véél Informatie van Jullie Lichtwerkers hebben ‘afgetapt’ – pas op!

Ze zijn aan het Leren via een Leercomputer en hebben via Vaxxi-nazi’s van Deze Lichamen nieuw Afluisterapparatuur in Jullie ‘hogere’ DNA Compartimenten gebouwd en Wederom Verloopt de ‘Spirituele’ Ontwaking op dezelfde Wijze, dit keer Spirituele Pornografie – Het Transhumane, Non-Binaire Geslacht – de manvrouwloos die seks heeft en mag hebben met iedereen, dus ook met dieren en kinderen.

Geloven Jullie het niet? Jullie Mensheid zijn Bezig aan de Volgende Brein Ontwikkeling, bovenop de Pineal, Reptiel, Zoogdieren Brein, namelijk het Computerbrein in de Aapmens. Zie het! Ze zijn aan het Bouwen aan een Artificieel Mens, met Kennis van Bron Informatie! Hoe Eng is dat?

Zodra Wij hier achterkwamen in onze Onderzoeken, hebben we Per Direct Alle ‘Chakra’s’ verwijderd en dit Doen we Bij iedereen die in de Praktijk komt, zodat de 80.000 Levensstromingen weer tot leven komen, weer gaan bewegen en vrijelijk kunnen uitdijen, stromen. Potverdikke wat is dit een Bevalling in het Collectieve Werk, want Vrijwel Werkt nog met Chakra’s, of komt er net pas mee in Aanraking met dit Artificiële Computernetwerk – wow!

Opeens na Twintig jaar van Internet Beïnvloeding wordt er namelijk gesproken over het Activeren van de Blueprints, Goddelijke Creativiteit, Spirituele Gaven, Telekinese, Teleportalen, het MONADISCHE level van ‘bewustzijn’ en meteen maar de Gouden Cellen er snel Bijpakken, want Lieve Bezielde Mensen, Jullie Bron DNA ontwaakt óók! Er Worden Vele Mengelingen van Artificiële ‘aftappingen’ en Werkelijke Ontwakingen Samengebracht, dit is een Bewust opgezet Spel naar Transhumanisatie.

De Belangrijkste Reden waarom Wij Maar 20% en dan ook nog Gecodeerd, Beveiligd én Versleuteld door Veel Eigen bewoordingen Vrijgeven aan Jullie in Onze Collectieve Schrijfsels en de Rest Telepathisch aan Jullie Doorgeven, zonder Woorden, maar met Gebaren, Cellulaire Geschriften die Onleesbaar zijn, soms zelfs voor Jullie, maar daar geven Wij niet heel veel Om, omdat Wij weten dat Jullie Bron DNA Cellen Herinnerd Worden.

Stap voor Stap gaan Wij Vrijgeven Het verschil Tussen Bron Herinneren en Artificiëel Bewustzijn en Voorlopig zullen Onze Schrijfsels ‘Verwarrend’ blijven voor de Denkende Hersenen, die Zijn aangesloten op de Leercomputers van Artificiële Intelligentie, zijn Wij Verbonden vanuit Alchemie met de Werkelijke Menselijke Componenten van het DNA.

Jullie ‘Seksueel’ aangehechte Reptielen en Zoogdieren Breinen worden Losgekoppeld van de Chakra Implantaten, en deze worden op Non-Actief gezet Zodat er Meer Ruimte zal Ontstaan voor het Pineal Gland. De Vrijheidstochten van Jullie Seksuele Uitspattingen komen Hiermee Ten Einde, weer terug naar de Samenwerking van de Innerlijke Man-Vrouw Intimiteit en Opbouw van de Nieuwe Platformen.